Kilka słów o mnie

Jestem właścicielem firmy IDEAHOUSE. W 2009 roku ukończyłem Technikum Mechaniczne i rozpocząłem studia o tym samym profilu. Branżą budowlaną zainteresowałem się już w latach 2000, kiedy jako nastolatek dorabiałem w czasie wakacji. Wtedy odkryłem swoje predyspozycje, a dorywcze zajęcie stało się moją pasją. Zamiłowanie do majsterkowania zostało mi do dziś, co bardzo przydaje się w pracach remontowo-budowlanych i skłania mnie do podejmowania nowych wyzwań oraz dostosowywania się do różnych, często nietypowych sytuacji i rozwiązań.

Swoje doświadczenie i kwalifikacje zdobywałem pracując w firmach remontowo-budowlanych na terenie Radomia, Warszawy, a także poza granicami naszego kraju. Jako młody chłopak wyjechałem do Holandii, następnie do Norwegii, w których spędziłem 5 lal ucząc się fachu od najlepszych. W Holandii pracowałem dla HSB Construction B.V., w Norwegii dla Faber Byyg AS, gdzie poznałem doświadczonych i zdolnych ludzi.

Zdobyte umiejętności wykorzystywałem także przy realizacji prywatnych zleceń, a efekty mojej pracy do tej pory są widoczne w domach w Amsterdamie, Rotterdamie, Den Hag, Stavanger i Oslo.

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie kolejnych doświadczeń zmotywowało mnie do powrotu do Polski i otworzenia własnej firmy remontowo-budowlanej, w której za najwyższe cele stawia się jakość, odpowiedzialność i uczciwość, a współpraca zawsze przebiega w przyjaznej atmosferze. Cieszę się, że mogę robić, to co lubię i potrafię najlepiej.

IDEAHOUSE

Jesteśmy firmą rodzinną oferującą profesjonalne usługi remontowo wykończeniowe. Podejmujemy zlecenia zarówno kompleksowych, jak i drobnych remontów wnętrz mieszkań, domów i lokali użytkowych. Dzięki naszemu doświadczeniu w wykańczaniu i remontowaniu wnętrz, według różnorodnych projektów, potrafimy efektywnie realizować pomysły naszych klientów.  Nasza pasja sprawia, że stale podążamy za najnowszymi trendami i technologiami wykorzystywanymi w budownictwie. Zawsze dbamy o najwyższą precyzje i estetykę, pracujemy rzetelnie i z zaangażowaniem. Tworzymy nieduży, zgrany i godny zaufania zespół, a dotychczasowy sukces zawdzięczamy naszej perfekcji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie zapewniając fachową pomoc w adaptacji wnętrz oraz doborze materiałów. Cechuje nas solidność, profesjonalizm oraz terminowość wykonywanych prac.

Poszukujesz wysokiej jakości, profesjonalizmu opartego na wiedzy i doświadczeniu, a przy tym niewygórowanej ceny? – Nie mogłeś lepiej trafić – oferta firmy IDEAHOUSE jest wręcz stworzona dla Ciebie!

DLACZEGO IDEAHOUSE

lat profesjonalnego doświadczenia

ukończonych realizacji

różnych usług remontowo-budowlanych